Чествување на патронот на МПЦ, Св. Климент, во Македонската богословија
Dec 6, 2017
Повардарска епархија (Owner)
Blagoja Kovacovski
Add photos
Select people & pets
Create an auto-updating album
Select photos
Tip: Drag photos & videos anywhere to upload