Поставување и осветување на спомен-плоча на протоереј-ставрофор Алексеј Моргуљ во црквата во село Пирава
May 25
Повардарска епархија (Owner)
ilija cvetanovski
Borce Bobevski
G B
Stater Consulting
Mirjana Cobanova
nick kokas
Snezana Tenekedzieva
Add photos
Select people & pets
Create an auto-updating album
Select photos
Tip: Drag photos & videos anywhere to upload