Трет ден Велигден, во црквата „Св. Недела“ во Стојаково, 2019
Apr 30
Повардарска епархија (Owner)
Magica Gjoseva
Simona Panova
Add photos
Select people & pets
Create an auto-updating album
Select photos
Tip: Drag photos & videos anywhere to upload