Осети природа - подготвителна обука за работа со слепи лица и лица со оштетен вид
Dec 19, 2018
 · 
Shared
Aleksandar Panajotov (Owner)
Add photos
Select people & pets
Create an auto-updating album
Select photos
Tip: Drag photos & videos anywhere to upload