Отсекување на главата на св. Јован Крстител, с. Ветерско 2018
Sep 11, 2018
Повардарска епархија (Owner)
Borce Bobevski
marjan kocovski
Suzana Ivanovski
Add photos
Automatically add photos of people & pets
Select photos
Tip: Drag photos & videos anywhere to upload