Преосветување на манастирската црква „Св. Јован Крстител“во Ветерско
Sep 28–29
Повардарска епархија (Owner)
Simona Panova
Borce Bobevski
Jakov Naumovski
Add photos
Select people & pets
Create an auto-updating album
Select photos
Tip: Drag photos & videos anywhere to upload